Poptejte naše službycaptcha

* Takto označená pole jsou povinná

Audiovizuální produkce

Náš multimediální servis zahrnuje širokou nabídku audiovizuálních děl od fotobank, animací nebo vektorů a 3D objektů, až po hudební znělky, ruchy nebo hlasy profesionálních dabérů. Zajistíme požadovanou postprodukci včetně zvolených forem interakce. Výsledné produkty předáme na CD, DVD, Blu-Ray, elektronickou poštou nebo vystavením na internetu.

Pro video produkci probíhá natáčení běžně v HD nebo SD kvalitě, na přání ve 4K (RED CAM) nebo dle dohody. V rámci audio produkce nejčastěji dodáváme podkresové znělky z hudebních vydavatelství a databank, natáčíme dabing pro video nebo rádio spoty a TV pořady včetně multijazykových verzí. Naše zvukové studio disponuje širokou nabídkou ruchů i hudebních skladeb. Výrobu komponované hudby na zakázku rádi zajistíme.

Reklamní spoty

Navštivte prezentaci Reklamní spot.cz a prohlédněte si ukázky práce naše týmu včetně multimediální produkce. Nepřehlédněte naše reference na VIMEO kanálu.

© 2012-2017   Czech FILM s.r.o.  |  sales@czech-film.cz  |  napište nám  |  RSS Web & partner: CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE